TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 08:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 378 herë

Titulli : mercedes e 270 cdi

Çmimi : 8,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

shitet mercedes e 270 cdi avangarde..ne gjendje te rregullt optike dhe teknike gjitha serviset e kryera...i regjistruar ks....viti prodhimit 2003..mrenda lekur full opcione..per me shum info lajmroni ne tel 044 108 497

SHPALLJET TJERA