TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 12:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 485 herë

Titulli : Renault Twingo 1.0 Benzin

Çmimi : 999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Twingo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1000

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet Renault Twingo 1.0 Benzin viti 2000 në gjenje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Gjermania dhe është pa Doganë.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA