TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 12:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 72 herë

Titulli : Renault Megane 1.9 dCI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet Renault megane 1.9 dCI diesel
Regjistrim me :11.06.2016
Gjendje perfekte teknike dhe optike
Abs ,Esp ,Boardcomputer,
Klima ,Gjamat me rryme,senzora t shiut
Dritat automatike ,
Shpenzimet shum t vogla

SHPALLJET TJERA