TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 21:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 272 herë

Titulli : N.T.P Malika Sallon Mobiljesh

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Ne bjem prodhimin e Kauqave si dhe Ormanav ,Paradhomav ,Trapezari Buke, Krevetav per Femi, Dhoma Gjumi Per Femi ,Kuzhina Si dhe Riparimin e Mobiljeve te Vjetra Karrika ETJ....... Bejm Gjdo Gje Me Porosi Ju Mirpresim Klijent Te Nderuar .

SHPALLJET TJERA