TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 23:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1622 herë

Titulli : Skuter 49cc

Çmimi : 150 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : llamella dhe pompa e benzines e re, e servisuar para 1 jave

SHPALLJET TJERA