TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.04.2016, Në orën: 13:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 212 herë

Titulli : Shtepi tre katshe 350 kfadrat

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 350m2

Dhoma Gjumi : 9

Banjo: 3

Mobilimi : Pa mobile

Ekstra : Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shitet shtepi me pes ari vend e kompeltuar. Mbrenda dhe jasht me pes ari vend mitrovic ilirid - ish tavnik

SHPALLJET TJERA