TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.04.2016, Në orën: 14:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1606 herë

Titulli : Mercedes C220 CDI AUTOMATIK -07

Çmimi : 13,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes mercedes c 220 cdi 2007 vetura eshte shum ne gjendje te mir teknike dhe optike eshte e rujtun shum si mrenda ashtu edhe jasht.
BAJM EDHE NDRRIM

SHPALLJET TJERA