TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.04.2016, Në orën: 14:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1289 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 TDI -04

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

shes golf 5 TDI 1.9 ngjendje perfekte teper i
mir dhe i rujtun edhe mrena edhe jasht osht
i ardhun prej gjermanis dhe u doganu qe
tre muj per her tpar nkosov.posedon klim funksipnale 4x xhamat me rrym pasqyre elektronike fellne 15 coll me goma treja hargjime teper tvogla etj e ndrroj me gollf 6 tauran x5 passat 3c dizell me kon.vrejtje nuk e shes urgjent info 045 444 834 kam edhe viber.

SHPALLJET TJERA