TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.04.2016, Në orën: 14:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 7239 herë

Titulli : PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK I ARDHUR NGA ZVICRRA

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

PASSAT 1.9 TDI I ARDHUR NGA ZVICRRA
AUTOMATIK
KLIMATRONIK
ENTERJER LEKURE - KREM BRENDA
ULSE ME NXEMJE
SENZORA PARKINGU
TEMPOMAT
ESP AIR BAG CENTRAL ME TELE DIRIGJUS
ESHTE SHUM I PASTER BRENDA DHE JASHT
SMS MOS DERGO
PER INFO PREJ 13 : 00 - 22 : 00
044 316 677

SHPALLJET TJERA