TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.04.2016, Në orën: 21:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2914 herë

Titulli : Shes Passat

Çmimi : 2,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 195,000

Motori (kubik) : 2.3

Viti : 1999

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes Passat V5 2.3 Benzin ka regjistrim gjer me 25.08.2016.Vetura eshte ne gjendje shum te mir ka dy par goma me fellne te dimrit dhe te veres.

SHPALLJET TJERA