TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 13:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 170 herë

Titulli : Playstation 3 dhe iphone 4s

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet Playstation dhe iphone 4s ose ndrrohen me samsung s6 ose iphone6

SHPALLJET TJERA