TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 2.04.2016, Në orën: 13:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 76 herë

Titulli : Skoda octavia 2.0 tdi DSG 2008

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Skoda Octavia

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 235,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Ardhur nga zvicrra
Rexhistrim i pare ne ks
Info tel 044 207 526
Viber 049 207 526

SHPALLJET TJERA