TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 16:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 288 herë

Titulli : BMW 120 D 2005

Çmimi : 5,555 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 120

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Bmw 120 dizell 2005
Sapo ardhur nga zvicrra
Me liber servisit
Km me garancion
Info tel 044 207 526
Viber 049 207 526

SHPALLJET TJERA