TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 16:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 678 herë

Titulli : vw tiguan 2.0 viti 2008

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

shes veturen vw Tiguan 2.0 tdi sport line 4 motion
vetura posedon klim airbag abs senzora parkimi senzora shiu dy qelsa felge me goma te reja
vetura eshte e doganuar dhe regjistruar
vetura posedon libra servisi km te garantuara
per me shum info mun te na kontaktoni

Auto Sallon Emiri Gjilan

049414423 Viber: 045530452

SHPALLJET TJERA