TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 16:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1300 herë

Titulli : bmw 318

Çmimi : 950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1992

Përshkrimi

Bmw esht ne gjendje perfekte
punon edhe ne benzin edhe ne plin
esht shum e ruajtur edhe brenda
fellne dhe goma te mira
regjistrimi i skaduar me 16.07.2014
Kontakt ne viber +37744325374

SHPALLJET TJERA