TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 16:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1758 herë

Titulli : GOLF 4. 1.9 TDI-.11 MUJ RKS 2004-SPECIAL.

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

GOLF IV 1.9 TDI SPECIAL.
REGJISTRIM DERI NE SHKURT TE 2017..
VITI I PRODHIMIT NENTOR TE 2003..
NUK ESHT HIPOTEK..
I SERVISUAR .GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE SHUM SHUM E MIR ..NUK KA NEVOJ PER INVESTIME..
CENTRAL -ALARM-KLIMA AC-DRITARET PASQYRWT ME RRYM.-GJDO SEN FUNKSIONALE,.
FELLNE ORIGINAL TE WW ME GOMA TREA..ETJ ETJ..
QMIMI 5000 ERO..--
NR 045 430 949..
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA