TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 23:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1821 herë

Titulli : Opel corsa 1.6 sport

Çmimi : 1,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 90,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1991

Përshkrimi

Ne gjendje te mir teknike vetur sportive motor ekstra 1.6 benzin(ingjeksion) fellne 14-15 goma te veres dhe dimrit muzik radio me blututh etj

SHPALLJET TJERA