TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 23:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3432 herë

Titulli : Mercedes 200 dizel

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 200

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1988

Përshkrimi

Shes veturen Mercedes 200 dizell automatik vetura viti prodhimit 88 osht ne gjëndje shum te mir teknike pa as ni defekt dhe me servis te kryer
Regjistrim deri me 13 Nëntor 2016
Qmimi me marveshje
Për info. Kontaktoni ne numrin
044489728
Viber. +37744363172
Ju mirpresim .

SHPALLJET TJERA