TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 23:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1663 herë

Titulli : Mercedes C220 CDI Automatik -01

Çmimi : 5,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2001

Përshkrimi

Mercedesi eshte ne gjendje te rregult, servis sapo i kam ber, dhe ka regjistrum 1 vite.

SHPALLJET TJERA