TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 23:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2317 herë

Titulli : VW Golf 3 dizel 1.9 -93

Çmimi : 2,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1993

Përshkrimi

Golf 3 dizell 1.9 rexhistrim deri 20 10 2016 ne emer tem nxhyre e kuqe 4 dyer limozin ne xhendje te mire qmimi pak i diskutueshem perkthimi bohet brenda ores tel +377 45 594 835 ka fellne te bukura amortizerat boks centrall airbag pasqyret dhe xhamat e dyerve te para me rrym vrejtje prej benzin ne dizell etj per info ne tel .Ose ndrrim me golf 3 karavan benzin nese shton pare me duhet per pune.

SHPALLJET TJERA