TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 23:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1369 herë

Titulli : Audi A4 2.5 TDI 2005

Çmimi : 5,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Audi A4 2.5 TDI e vitit 2005. Vetura eshte duke u vozitur dhe tash ka ardh ne kosov vetura eshte identike si ne foto, fellne alumini me goma te reja, komplet lekur, servisin e krym te madhin dhe te voglin ne zvicerr. per gjdo informat me shum ju lutem te na kontaktoni ne nr e tel: +37745612250.

SHPALLJET TJERA