TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 23:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 513 herë

Titulli : VW Golf 7 1.6 tdi viti 2012

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2012

Përshkrimi

shitet vetura golf 7 1.6 tdi
viti 2012
vetura eshte e doganuar dhe e regjistruar
vetura posedon klimtronic abs airbag senzora etj
per me shum info mund te kotaktoni

AUTO SALLON EMIRI GJILAN
+37745530452
049-555-300

SHPALLJET TJERA