TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 23:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1099 herë

Titulli : Golf 5 2.0 tdi isapo doganuar dhe i homologuar

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

shes golf 5 2.0 tdi isapo doganuar dhe i homologuar vetura posedon klimatronik abes esp bordkompjuter timpomat me te gjitha serviset e kryme rrypin dhomzor vain filterat komplet te reja per ne shum 045 948 948

SHPALLJET TJERA