TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 13:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 140 herë

Titulli : Shes Passat

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 184,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes Passat 1.9 2004 TDI me DI Te kuqe,lekure ne gjendje shume Te mire si Brenda ashtu edhe jashte,Te gjitha serviset e kryera mund ta kontrolloni Ku Te Dini,2 qelsa,4 gomat e reja me regjistrim me ni fjal pa vrejte per merakli
Per me shume info kontakto ne 044/259-069 dhe viber +377/44-259-069

SHPALLJET TJERA