TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 15:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 32 herë

Titulli : shes shtepizen ne gjenje te rregullt

Çmimi : 35 €

Kategoria : Kompjuterë

Përshkrimi : shes shtepizen ne gjendje te rregullt arsyeja e shitjes është sepse i kam dy dhe nuk me duhet më
shtepiza ka keto performanca:
1GB ram me mundesi shtimi dmth mundesh me shtu
232 gb hardisk te cilin po ashtu mundesh me shtu
256 mb kartelen grafike
ka te instaluar windows xp por mund t ja instalosh edhe windows 7 ose windows tjer

SHPALLJET TJERA