TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 15:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3499 herë

Titulli : Golf 4 1.9 tdi isapo doganuar 2003

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

shes golf 4 1.9 tdi i sapo doganuar vetura posedon klimatronik abes esp timpomat fellne te reja shanzher per cd shum ne gjendje te mir teknike poashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per me shum 045 948 948

SHPALLJET TJERA