TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 15:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3085 herë

Titulli : Mercedes BENZ SPORT c36 - 2.5 special Edition

Çmimi : 3,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes Tjetër

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet Mercedesi ne gjendje shume te mire si estetike ashtu dhe mekanike. Mercedesi posedon : ABS, ULSET FULL LEKUR, Izolim ndaj zhurmes special, klimatronik, gjamat elektronike, centrall, Tempomat,Fellnat t'AMG-se,.
Karikat i ka me nxemje + me levizje elektronike.
Vjen me dy par goma te veres (blizzar) dhe te dimrit Pirelli.
Percdo paqartesi mos hezitoni te me kontaktoni ne :
044230009

SHPALLJET TJERA