TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 15:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1604 herë

Titulli : Audi B4 -92

Çmimi : 1,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 45,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1992

Përshkrimi

Shes audi B4 viti 92 1.9 dizell regjistrim deri me 11-06-2016 perkthimi behet menjeher. 5shpejtsi 4 goma t reja fellne ec shum mir punon shum mir boj edhe mdrrim +38649280410 dhe +37744831746 ju mirpres

SHPALLJET TJERA