TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 15:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2288 herë

Titulli : Seat ibiza 1.9 tdi RKS

Çmimi : 3,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Ibiza

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Seat ibiza 1.9 t(di) 6 shpejtsi klimautronik abs centrall hidraulik goma te reja servisin e kryer komplet shum i ruajtur si mbrenda ashtu dhe jasht rexhistrim 6 muaj ndrrim nuk boj qmimi fiks 3950

SHPALLJET TJERA