TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 15:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 662 herë

Titulli : Fiat Stilo 1.9 JTD-06

Çmimi : 3,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Stilo

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

shes fiat stilo 1.9 dizel JTD irixhistruar ne rks muji i 11/2005 vetura posedon klim abes esp alarm shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per me shum 044 431 606

SHPALLJET TJERA