TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 16:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 7102 herë

Titulli : Ford Fiesta 1.4 Benzin

Çmimi : 1,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Fiesta

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzin viti 2002 në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Zvicra dhe është pa Doganë.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA