TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 19:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 343 herë

Titulli : Glof 6 automatik (DSG)

Çmimi : 11,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 156

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes golf 6 automatik, ne gjendje shume te mire optike dhe mekanike. Regjistrim 1 vit. Servisin e motorit para 1000 km si dhe servisin e automatikut e te kryme ne 138000KM. Sensor parkingu para dhe pas, si dhe sistem parkingu!

SHPALLJET TJERA