TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 20:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 255 herë

Titulli : VW Polo

Çmimi : 3,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 169,500

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes polo 1.4 bebzin 16V ne gjendje te mir teknike dhe optike si mrena ashtu dhe jasht 0037744401286 wiber

SHPALLJET TJERA