TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 11:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 176 herë

Titulli : Shes shtepizen dell

Çmimi : 65 €

Kategoria : Kompjuterë

Përshkrimi : shes shtepizen ne gjendje te rregullt e shes sepse i kam 2 dhe nuk me duhet më
shtepiza ka këto performanca:
mund te lidhet me internet me wifi dmth pa kabell
2Gb ram qe mund tja shtosh deri ne 16
148GB hardisk qe po ashtu mund ta rrisesh
256GB kartelen grafike
shtepiza ka te instaluar windows 7 64 bit por mund t'ia vendosesh 8 ose 10

SHPALLJET TJERA