TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.04.2016, Në orën: 15:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 422 herë

Titulli : shitet ndrrohet 220 cdi shumi rujtur

Çmimi : 4,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2000

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

shes mercedesin nfund 2000 me gjitha serviset kryme plus rrypin ndrrum
asht shum i rujtur si jasht ashtu edhe mrena dhe gjitha i ka funksionale me klim me karrika me nxemje
gjithqka garanatoj per kerr
ka
tiptronik
karrrikat me nxemje
full opcion
ose ndrroj me 250 merdedes
qmimi 4600
me ndrrim 5000

SHPALLJET TJERA