TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.04.2016, Në orën: 18:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1514 herë

Titulli : Golf 6, 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

shes golf 6 2.0 dizel ne fund te 2009
posedon
klimatronik
gjamat me rrym
pasqyret me rrym
navi
senzor parkingi para mas
leda+ksenon
allugenga
fellne me goma te reja te dimrit
vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike i shtrengum tip top i paqt si jasht ashtu edhe mbrenda per ma shum info 044210739.
veturen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ku te doni .Ju Mirpresim.

SHPALLJET TJERA