TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 01:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 621 herë

Titulli : Golf 6, 1.6 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2012

Përshkrimi

Golf 6 dizel 1.6 me tabela rks dhe rexhistrim osht ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht viti 23.11.2011...
044-900-006//
045-586-151//

SHPALLJET TJERA