TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 01:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1148 herë

Titulli : Audi A3, 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

Audi A3 dizel 2.0 S-tronik e sapo doganuar dhe rexhistraur 1vit plot vetura osht ne gjendje shum te Mir si mbrenda ashtu dhe jasht viti 23.11.2011.
044-900-006
045-586-151

SHPALLJET TJERA