TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 5.04.2016, Në orën: 10:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 734 herë

Titulli : Fiat Stilo 1.9 JTD 1 Vit regjistrim

Çmimi : 3,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Stilo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet Fiat Stilo 1.9 JTD me klimë në gjendje të mirë teknike.

Vetura ka Doganen e paguar dhe ka regjistrim 1 vit.

Përkthimi i menehershem nuk është hipotek.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA