TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 12:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1739 herë

Titulli : BMW GT 530

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW GT

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2013

Përshkrimi

BMW GT 530 X drive me dogan te paguar ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht viti 23.10.2012...
044-900-006//
045-586-151//

SHPALLJET TJERA