TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 12:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3082 herë

Titulli : Lexus SC 430

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Lexus SC

Ngjyra : Ari

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 80,000

Motori (kubik) : 4300

Viti : 2005

Përshkrimi

Lexus benzin 4.3 me tabela rks dhe rexhistrim 1vit me gjendje shum te Mir si mbrenda ashtu dhe jasht osht full full ekstra viti 23.11.2004...
044-900-006//
045-586-151//

SHPALLJET TJERA