TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 12:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 654 herë

Titulli : Audi A3, 1.9 TDI, Sportback

Çmimi : 8,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Audi A3 Sportbeck Modeli Sline 1.9 Tdi Viti ne fund 2006 full extra i ardhun nga Belgjika Rexhistrimi i par Me Dogan te paguar plus Rexhistrim 1Vit ne gjendje perfekte Vetura posedon : 2 Qelsa Abs Airbage Hidraulik Esp Gjama me rrym Pasqyre me rrym Klimatronik dy zonal Tempomat Bordcompjuter Senzora shiu Ulse lekur Sline Tavani i zi Radio Cd Usb Aux Fellne 17 ne gjedje perfekte teknike dhe optike per me shum shif fotot kontakti 049846846 -- 045929158 Viber +38649771771

SHPALLJET TJERA