TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 13:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 438 herë

Titulli : Golf 7, 1.6 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 95,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

Golf 7 dizel 1.6 Manuel 105 ps me tabela rks dhe rexhistrim osht ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht me libra servisit me 2 qelsa me garancjon per qdo send viti 26.12.2012..
044-900-006//
045-586-151

SHPALLJET TJERA