TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 13:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1252 herë

Titulli : VW Bora, 1.9 TDI

Çmimi : 2,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Bora

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Bora dizel 1.9 manuel pa dogan me gjendje shum te Mir si mbrenda ashtu dhe jasht viti 23.11.2001...
044-900-006//
045-586-151//

SHPALLJET TJERA