TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 13:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1590 herë

Titulli : Audi A4, 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2008 me dogan te paguar
e inportuar nga Gjermania
posedon
Automatik-Tiptronik
klimatronik
4 gjamat me rrym
pasqyret me rrym
muzik te mire
karrikat me nxemje
navigacion te madh
komanda ne timon
senzor parkingi para dhe mbrapa
fellne me goma te reja
tempomat
aribeg abes esp centrall servo etj.
vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike i shtrengum tip top i paqt si jasht ashtu edhe mbrenda per ma shum info 044838742.
Ju Mirpresim.

SHPALLJET TJERA