TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 13:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2398 herë

Titulli : Mercedes E220

Çmimi : 17,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2012

Përshkrimi

SHES MERCEDES E 220 CDI TIPI: 200, AUTOMATIK BLUE EFFICIENCY VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2011 ESHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIMATRONIK,LLEDA ,NOVIGACION,KARRIGAT LIKUR,TEMPOMAT,PULLA NE VOLLAN,ESP,BORDKOPJUTER,SENZORA PARA DHE MBRAPA, FELLNE ME 4 GOMA TE REJA REGJISTRIM 7 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA