TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 13:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 223 herë

Titulli : VW Bora, 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Bora

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

VWBORA 1.9 TDI ME I TE KUQE
74 KW 101 PS
SERVISIN E SAPO KRYER NE ZVICERR
LIBER SERVIS
KLIMATRONIK
ESP
TIMON 3 ME LIFT POSHT/LART=PARA /PAS
ABS
CENTRAL
CD PLAYER ME USB MMC
2 QELSA ME TELE KOMANDE
BORD KOMPJUTER
AIRBAG
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
ESHTE SHUM E PASTER BRENDA DHE JASHT
SMS MOS DERGO
044 316 677

SHPALLJET TJERA