TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 13:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4429 herë

Titulli : Shitet BMW 320 D, 2003 Extra

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 211,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet BMW 320 dizel, 23.04.2003 me tabela nga italia, Vetura eshte Extra dhe ne gjendje super te mire.
211000 km te kaluara
Navigator te BMW-se
fellne original te BMW-se.
Per me shume informat me kontaktoni.
Çmimi : 3500 €

Albani
044 405 218 - viber
049 643 293

SHPALLJET TJERA