TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 21:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 266 herë

Titulli : Opel Corsa 2003

Çmimi : 4,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 191,000

Motori (kubik) : 1.7

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Opel Corsa 1.7 dti i vitit 9/2003
Vetura posedon klime,ABS, hidraulik, 4 goma te reja, vajin, filtrin dhe rrypin e nderruar, ka 191.000 km te kaluara dhe te garantuara.
Nuk eshte ne hipoteke.
Vetura eshte tejet e shtrenguar.
Me nderrim nuk hy.
Nr. Kontaktues 045/219-571

SHPALLJET TJERA