TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.04.2016, Në orën: 16:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 715 herë

Titulli : Peugeot 308

Çmimi : 4,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 308

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Spoiler

Përshkrimi

Shes Peugeotin urxhemt e ardhur nga zvicrra e ruajtne si mrena dhe jasht ne gjendje t shkelqyer per me shum info kontaktoni pres blers serjoz Faleminderit pa dogan

SHPALLJET TJERA